SOUTĚŽ - O ŠTÍT MĚSTA FRÝDLANTU A OBVODOVÉ KOLO HRY PLAMEN

V sobotu 14. května jsme se ráno v 7:15 sešli před hasičkou a jeli do Frýdlantu, kde se konala každoroční soutěž. Zúčastnilo se celkem 20 družstev - 11 mladších a 9 starších. Nejprve se soutěžilo na fotbalovém hřišti, kde se běhala štafeta 4x60 m s překážkami. Tuto disciplínu běžel Marek (kladina), Adam (bariéra), Libor (přenos minimaxu) a Lukáš (spojení hadic do rozdělovače). Běželi to 2krát a kluci to perfektně vzládli. Poté se přejelo na “cvičák“, kde se běhala štafeta dvojic, která se běžěla 3krát a kluky doplnila Nikča. Po štafetě následovaly 2 pokusy pořárních útoků. Družstvo doplnila Káťa a z Heřmanic jsme si půjčili jednoho človíčka,který nám běžel "béčka". Nejvíce se nám povedl druhý útok za 33 vteřin. Štafety se nám povedly také až na podruhé. Skončili jsme na 7.místě. Díky tolika pokusům to byla velice dlouhá soutěž a domů jsme dorazili až v půl 7. Ale jinak to byl super den :)